Ovaj vikend bio je prilično popunjen za naše mlađe kategorije. Bili smo domaćini županijske lige za mini rukomet, dok su u Đakovu gostovale naše selekcije 2004. (županijska liga) i 2006. (državna liga).

Županijska liga (2004. godište i mlađe)

ŽRK ĐAKOVO - ŽRK BARANJA 9:12 (3:6)

Jedina pobjeda za mlađe kategorije ovaj vikend ostvarena je u utakmici koju smo kontrolirali od samog početka. Ova generacija cura, trenira sa prvom ekipom. Neke od njih i nastupaju u 2.hrl. Bilo je za očekivati da su cure željne dokazivanja, pogotovo nakon pobjede u Petrijevcima prvo kolo. Iako je domaćin bio mnogobrojniji od nas, nismo se predali te uz početni egal 3:3 napravili prednost 3:6 do kraja poluvremena.

U drugom poluvremenu domaće djevojke vraćaju se u utakmicu (7:7) ali mi vežemo 3 dobra napada te se ponovno odvajamo na 8:11 i u konačnici 9:12 za nas. Iduća utakmica je na domaćem terenu protiv ekipe Osijeka.

Sauer (7 obrana), Radovanović, Petric, Jović 1, Živaković 1, Bagić 6, Sajc 1, D.Mikec, L.Mikec 3, Kovač

Trener: Tomislav Rešicki, službeni predstavnik: Kristijan Frank

Državna liga (2006. godište i mlađe)

ŽRK OSIJEK - ŽRK BARANJA 19:6

ŽRK ĐAKOVO - ŽRK BARANJA 15:13

U Đakovu je na državnom turniru sudjelovala i naša selekcija 2006. godišta i mlađe. Iako većina ekipa igra sa upravo tim godištem, kod nas je malo specifična situacija jer smo u nekoliko mjeseci ostali bez nekoliko djevojaka (razlozi selidba roditelja) pa smo primorani igrati sa mlađim curama. Naravno da je u ovim godinama to veoma bitna činjenica, stoga nam je veoma drago vidjeti trud i zalaganje kod njih.

27.11.2018.

Mini rukomet (2008. godište i mlađe)

ŽRK BARANJA - ŽRK OSIJEK1 6:30

ŽRK BARANJA - ŽRK OSIJEK2 13:15

ŽRK BARANJA - ŽRK DARDA 10:21

27.11.2018.

U prvom kolu županijske rukometne lige za 2008. godište i mlađe (mini rukomet) poraženi smo u sva tri susreta. Kao i u generaciji 2006. tako i ovdje, većinom igramo sa mlađom generacijom gdje su neke curice upisale prvi nastup. U ovom rangu je dopušteno da sa curicama nastupaju i 2 dečka. Stoga smo ovu priliku iskoristili i za nastup nekoliko dječaka.