Zelina - Baranja 44:21

15. kolo donijelo je novo gostovanje naših seniorki. Nakon teška dva proljetna kola, uslijedila je vjerojatno i najteža utakmica ovog proljeća, u Zelini.

Nedostatkom čak 5 rukometašica iz prve postave bili smo svjesni da nas čeka jako težak posao ali smo očekivali puno bolji otpor. Od samog početka utakmice, domaće rukometašice postavile su svoj tempo.

Dokaz tome je rezultat na poluvremenu koji je glasio 28:7. Drugo poluvrijeme smo odigrali nešto kvalitetnije i iskoristili rotacije domaće trenerice. Na kraju ipak ogromnih -23 na semaforu. U idućem kolu nas čeka još jedno gostovanje i to u Đurđevcu.

Jovanović (3 obrane), V.Živaković 2, Ileković 4, Ljepojević 3, Nemet 8, Dolić 3, Vuković 1, Bagić, E.Živaković, Mikec

Trener: Tomislav Rešicki, službeni predstavnik: Kristijan Frank