RK PODRAVKA2 LINO - ŽRK BARANJA 38:24 (21:13)

Posljednje gostovanje ove sezone je iza nas. Nažalost, ni u 6. utakmici u ove tri sezone (koliko nastupamo u 2.hrl sjever), nismo uspjeli svladati drugu ekipu Podravke.

Prevelik broj izostanaka bio je teret za cure koje su putovale i u zapisniku nas je bilo svega 10. Sam start utakmice dao je naslutiti da bi mogli doći do povoljnog rezultata. Sve do 9:9 utakmica je bila u egalu.

Domaće rukometašice polako ali sigurno realiziraju svoje zicere i praktički na poluvremenu prave nedostižnu razliku.

Drugo poluvrijeme se nastavlja priča iz prvog. U par trenutaka smo pokazali da unatoč brojnim izostancima, ipak možemo doći lako do pogodaka.

Posljednje kolo igra se nakon Uskrsa, a u goste nam dolazi prvoplasirana ekipa Virovitice, koja bi ovaj vikend mogla osigurati naslov prvaka.

ŽRK Baranja

Vrbanić (9 obrana), Jovanović, Živaković V. 4, Ileković 5, Nemet 4, Horvat 6, Bagić, Vukas 4, Živaković E. 1, Mikec

Službeni predstavnik: Kristijan Frank

Trener: Tomislav Rešicki