2004. godište (Županijska liga)

Pozicija Ekipa Utakmice Pobjede Neodlučeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1. Osijek 7 7 0 0 171 124 +47 14
2. Darda 5 4 0 1 127 93 +34 8
3. Baranja 6 2 0 4 89 104 -15 4
4. Olimpija 5 1 0 4 110 131 -21 2
5. Petrijevci 6 1 0 5 90 114 -24 2
6. Đakovo 2 0 0 2 17 30 -13 0

Rezultati

  • 1.kolo (10./11. studenog)

    Darda - Đakovo ODG.

    Olimpija - Osijek 25:30

    Petrijevci - Baranja 10:11

  • 2.kolo (24./25. studeni)

    Đakovo - Baranja 9:12

    Osijek - Petrijevci 26:13

    Darda - Olimpija 33:23

  • 3.kolo (01./02. prosinac)

    Olimpija - Đakovo ODG.

    Petrijevci - Darda 20:29

    Baranja - Osijek 14:22

  • 4.kolo (15./16. prosinac)

    Đakovo - Osijek ODG.

    Darda - Baranja 30:19

    Olimpija - Petrijevci 21:13

  • 5.kolo (09./10. veljača)

    Petrijevci - Đakovo 18:8

    Baranja - Olimpija 18:20

    Osijek - Darda 16:15

  • 6.kolo (23./24. veljača)

    Đakovo - Darda ODG.

    Osijek - Olimpija 35:26

    Baranja - Petrijevci 11:13

  • 7.kolo (16./17. ožujak)

    Baranja - Đakovo ODG.

    Petrijevci - Osijek 16:19

    Olimpija - Darda 15:20

  • 8.kolo (23./24. ožujak)

    Đakovo - Olimpija ODG.

    Darda - Petrijevci 26:14

    Osijek - Baranja 23:15

  • 9.kolo (27./28. travanj)

    Osijek - Đakovo

    Baranja - Darda

    Petrijevci - Olimpija

  • 10.kolo (04./05. svibanj)

    Đakovo - Petrijevci

    Olimpija - Baranja

    Darda - Osijek


2006. godište (Državna liga)

Pozicija Ekipa Utakmice Pobjede Neodlučeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1. Darda 8 8 0 0 271 76 +195 16
2. Slatina 8 7 0 1 159 96 +63 14
3. Osijek 8 6 0 2 136 91 +45 12
4. Olimpija 8 5 0 3 137 120 +17 10
5. Brod 8 4 0 4 134 128 +6 8
6. Baranja 8 2 0 6 81 187 -106 (+1) 4
7. Multinorm 8 2 0 6 117 173 -56 (-1) 4
8. Đakovo 8 1 0 7 88 159 -71 2
9. Ivankovo 8 1 0 7 78 171 -93 2

Rezultati

  • 1.krug (14.10.2018.)

    Brod - Baranja 21:10

    Baranja - Darda 5:48

    Darda - Brod 33:8

  • 1.krug (14.10.2018.)

    Olimpija - Osijek 11:12

    Osijek - Ivankovo 20:6

    Ivankovo - Olimpija 4:15

  • 1.krug (14.10.2018.)

    Multinorm - Đakovo 20:16

    Đakovo - Slatina 5:24

    Slatina - Multinorm 18:14

  • 2.krug (25.11.2018.)

    Brod - Olimpija 12:16

    Olimpija - Multinorm 23:15

    Multinorm - Brod 14:26

  • 2.krug (25.11.2018.)

    Baranja - Osijek 6:19

    Osijek - Đakovo 19:3

    Đakovo - Baranja 15:13

  • 2.krug (25.11.2018.)

    Darda - Ivankovo 36:8

    Ivankovo - Slatina 6:25

    Slatina - Darda 12:24

  • 3.krug (20.01.2019.)

    Brod - Ivankovo 26:13

    Đakovo - Brod 10:16

    Ivankovo - Đakovo 18:16

  • 3.krug (20.01.2019.)

    Slatina - Baranja 30:7

    Baranja- Olimpija 7:26

    Olimpija - Slatina 14:18

  • 3.krug (20.01.2019.)

    Darda - Osijek 28:16

    Multinorm - Darda 7:36

    Osijek - Multinorm 24:12

  • 4.krug (10.02.2019.)

    Brod - Osijek 10:15

    Osijek - Slatina 11:15

    Slatina - Brod 17:15

  • 4.krug (10.02.2019.)

    Baranja - Ivankovo 15:11

    Ivankovo - Multinorm 12:18

    Multinorm - Baranja 17:18

  • 4.krug (10.02.2019.)

    Darda - Olimpija 38:11

    Olimpija - Đakovo 21:14

    Đakovo - Darda 9:28


2006. godište (Županijska liga)

Pozicija Ekipa Utakmice Pobjede Neodlučeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1. Darda 8 8 0 0 241 71 +143 16
2. Osijek 9 8 0 1 172 83 +89 16
3. Olimpija 7 4 0 3 97 106 -9 8
4. Petrijevci 8 4 0 4 119 125 -6 8
5. Baranja 10 2 1 7 114 175 -61 5
6. Đakovo 8 1 1 6 91 151 -60 2
7. Tenja 8 1 0 7 52 148 -96 2

Rezultati

  • 1.kolo (17./18. studenog)

    Olimpija - Tenja 22:4

    Petrijevci - Đakovo 18:10

    Baranja - Osijek 0:5

  • 2.kolo (01./02. prosinac)

    Đakovo - Baranja 14:14

    Tenja - Petrijevci 7:22

    Darda - Olimpija 34:10

  • 3.kolo (08./09. prosinac)

    Osijek - Đakovo 30:8

    Petrijevci - Darda 8:22

    Baranja - Tenja 10:14

  • 4.kolo (26./27. siječanj)

    Tenja - Osijek 6:20

    Darda - Baranja 35:7

    Olimpija - Petrijevci 20:15

  • 5.kolo (02./03. veljača)

    Đakovo - Tenja 16:6

    Baranja - Olimpija 14:18

    Osijek - Darda 6:24

  • 6.kolo (16./17. veljača)

    Darda - Đakovo 25:11

    Olimpija - Osijek 3:17

    Petrijevci - Baranja 18:11

  • 7.kolo (23./24. veljača)

    Osijek - Petrijevci 22:9

    Đakovo - Olimpija ODG.

    Tenja - Darda ODG.

  • 8.kolo (02./03. ožujak)

    Tenja - Olimpija 8:12

    Đakovo - Petrijevci 8:17

    Osijek - Baranja 24:14

  • 9.kolo (09./10. ožujak)

    Baranja - Đakovo 18:9

    Olimpija - Darda 12:14

    Petrijevci - Tenja ODG.

  • 10.kolo (30./31. ožujak)

    Đakovo - Osijek 15:23

    Tenja - Baranja 3:21

    Darda - Petrijevci 25:12

  • 11.kolo (06./07. travanj)

    Osijek - Tenja 25:4

    Baranja - Darda 3:35

    Petrijevci - Olimpija ODG.

  • 12.kolo (13./14. travanj)

    Olimpija - Baranja

    Darda - Osijek

    Tenja - Đakovo

  • 13.kolo (04./05. svibanj)

    Đakovo - Darda

    Osijek - Olimpija

    Baranja - Petrijevci

  • 14.kolo (11./12. svibanj)

    Petrijevci - Osijek

    Olimpija - Đakovo

    Darda - Tenja


2008. godište (Županijska liga-mini rukomet)

Pozicija Ekipa Utakmice Pobjede Neodlučeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1. Darda 16 15 0 1 331 182 +149 30
2. Osijek1 18 13 1 4 474 239 +235 27
3. Valpovo 16 13 0 3 319 200 +119 26
4. Petrijevci 18 11 1 6 308 242 +66 23
5. Mladost 16 7 0 9 201 230 -29 14
6. Baranja 16 3 0 13 195 333 -138 6
7. Osijek2 18 2 1 15 197 383 -186 5
8. Tenja 18 2 1 15 197 413 -216 5

Rezultati

  • 1.krug (24./25. studenog)
    Domaćin: Petrijevci

    Mladost - Tenja 13:5

    Valpovo - Petrijevci 24:11

    Tenja - Valpovo 9:25

    Petrijevci - Mladost 15:7

    Mladost - Valpovo 6:23

    Tenja - Petrijevci 9:14

  • 1.krug (24./25. studenog)
    Domaćin: Beli Manastir

    Osijek1 - Baranja 32:6

    Osijek2 - Darda 2:20

    Baranja - Osijek2 13:15

    Darda - Osijek1 17:18

    Osijek1 - Osijek2 34:10

    Baranja - Darda 9:21

  • 2.krug (15./16. prosinac)
    Domaćin: Osijek

    Osijek1 - Tenja 47:7

    Osijek2 - Petrijevci 9:24

    Tenja-Osijek2 22:14

    Petrijevci - Osijek1 12:24

  • 2.krug (15./16. prosinac)
    Domaćin: Donji Miholjac

    Baranja - Mladost 10:13

    Darda - Valpovo 21:15

    Valpovo - Baranja 20:4

    Mladost - Darda 8:14

  • 3.krug (09./10. veljače)
    Domaćin: Osijek

    Osijek1 - Valpovo 23:20

    Osijek2 - Mladost 15:25

    Valpovo - Osijek2 21:11

    Mladost - Osijek1 15:21

  • 3.krug (09./10. veljače)
    Domaćin: Tenja

    Tenja - Darda 9:18

    Petrijevci - Baranja 23:11

    Baranja - Tenja 17:12

    Darda - Petrijevci 22:12

  • 4.krug (23./24. veljače)
    Domaćin: Darda

    Osijek2 - Darda 7:18

    Osijek1 - Baranja 29:10

    Darda - Osijek1 16:12

    Baranja - Osijek2 24:6

    Osijek1 - Osijek2 26:7

    Baranja - Darda 12:29

  • 4.krug (23./24. veljače)
    Domaćin: Valpovo

    Valpovo - Petrijevci 15:13

    Mladost - Tenja 18:12

    Tenja - Valpovo 10:12

    Petrijevci - Mladost 19:10

    Tenja - Petrijevci 11:20

    Mladost - Valpovo 7:18

  • 5.krug (09./10. ožujka)
    Domaćin: Tenja

    Osijek1 - Tenja 36:5

    Osijek2 - Petrijevci 6:24

    Tenja - Osijek2 11:22

    Petrijevci - Osijek1 20:20

  • 5.krug (09./10. ožujka)
    Domaćin: Darda

    Darda - Valpovo 18:14

    Baranja - Mladost 12:15

    Valpovo - Baranja 20:19

    Mladost - Darda 8:14

  • 6.krug (23./24. ožujka)
    Domaćin: Donji Miholjac

    Osijek2 - Mladost 9:21

    Osijek1 - Valpovo 16:18

    Valpovo - Osijek2 29:6

    Mladost - Osijek1 10:30

  • 6.krug (23./24. ožujka)
    Domaćin: Petrijevci

    Darda - Petrijevci 26:18

    Baranja - Tenja 17:19

    Petrijevci - Baranja 26:6

    Tenja - Darda 8:31

  • 7.krug (06./07. travnja)
    Domaćin: Beli Manastir

    Osijek1 - Baranja 38:7

    Osijek2 - Darda 11:18

    Baranja - Osijek2 18:15

    Darda - Osijek1 28:19

  • 7.krug (06./07. travnja)
    Domaćin: Valpovo

    Mladost - Tenja 25:8

    Valpovo - Petrijevci 22:17

    Tenja - Valpovo 9:23

    Petrijevci - Mladost 5:0

  • 8.krug (27./28. travnja)
    Domaćin: Osijek

    Osijek1 - Tenja 43:13

    Osijek2 - Petrijevci 14:17

    Tenja - Osijek2 18:18

    Petrijevci - Osijek1 18:6

  • 8.krug (27./28. travnja)
    Domaćin: Darda

    Baranja - Mladost

    Darda - Valpovo

    Valpovo - Baranja

    Mladost - Darda

  • 9.krug (11./12. svibnja)
    Domaćin: Osijek

    Osijek1 - Valpovo

    Osijek2 - Mladost

    Valpovo - Osijek2

    Mladost - Osijek1

  • 9.krug (11./12. svibnja)
    Domaćin: Tenja

    Tenja - Darda

    Petrijevci - Baranja

    Baranja - Tenja

    Darda - Petrijevci