g ŽRK Baranja - 2.HRL sjever

2.hrl sjever

Pozicija Ekipa Utakmice Pobjede Neodlučeno Porazi Postignuti Primljeni Gol razlika Bodovi
1. 1234 Virovitica 20 17 1 2 611 486 +125 35
2. Bjelovar2 20 16 1 3 589 451 +138 33
3. Zelina 20 15 1 4 626 519 +107 31
4. Podravka2 Lino 20 11 2 7 664 591 +73 24
5. Koka2 20 10 1 9 539 521 +18 21
6. Baranja 20 10 0 10 541 590 -49 20
7. Đurđevac 20 8 0 12 517 577 -60 16
8. Garešnica 20 6 2 13 555 594 -39 14
9. Olimpija 20 6 0 14 544 600 -56 12
10. Đakovo 20 4 0 16 463 574 -111 8
11. Brod 20 3 0 17 496 642 -146 6

30.09. 2.hrl
Žrk Baranja
31
:
26
Žrk Koka2
N.Š.D. Beli Manastir

06.10. 2.hrl
Žrk Bjelovar2
36
:
15
Žrk Baranja
Dvorana srednjih škola, Bjelovar

14.10. 2.hrl
ŽRK BARANJA
34
:
32
RK ZELINA
N.Š.D. Beli Manastir

21.10. 2.hrl
ŽRK Baranja
32
:
26
Đurđevac
N.Š.D. Beli Manastir

27.10. 2.hrl
ŽRK Đakovo
21
:
23
Žrk Baranja
N.Š.D. Đakovo

07.11. 2.hrl
ŽRK Baranja
25
:
30
RK Olimpija
N.Š.D. Beli Manastir

11.11. 2.hrl
RK Multinorm Cerna
20
:
30
ŽRK Baranja
S.Š.D. Cerna

14.11. Kup
ŽRK Baranja
30
:
28
RK Olimpija
N.Š.D. Beli Manastir

18.11. 2.hrl
ŽRK Baranja
28
:
27
RK Garešnica
N.Š.D. Darda

24.11. 2.hrl
ŽRK Brod
24
:
35
ŽRK Baranja
S.D. Brod

28.11. KUP
ŽRK Đakovo
31
:
35
ŽRK Baranja
N.S.D. Đakovo

09.12. 2.HRL
ŽRK 1234 Virovitica
36
:
23
ŽRK Baranja
Dvorana tehničke škole, Virovitica

12.12. 2.HRL
ŽRK Baranja
27
:
28
ŽRK Podravka2 Lino
N.Š.D. Beli Manastir

09.02. 2.HRL
ŽRK Koka2
29
:
30
ŽRK Baranja
GSD Arena Varaždin

17.02. 2.HRL
ŽRK Baranja
20
:
24
ŽRK Bjelovar2
N.Š.D. Beli Manastir

23.02. 2.HRL
RK Zelina
44
:
21
ŽRK Baranja
S.D. Sveti Ivan Zelina

02.03. 2.HRL
RK Đurđevac
31
:
28
ŽRK Baranja
S.D. Strukovne škole Đurđevac

09.03. 2.HRL
ŽRK Baranja
27
:
24
ŽRK Đakovo
N.S.D. Beli Manastir

13.03. KUP
ŽRK Baranja
18
:
46
RK Podravka Vegeta
N.S.D. Beli Manastir

18.03. 2.HRL
RK Olimpija
27
:
29
ŽRK Baranja
S.D. Zrinjevac

31.03. 2.HRL
RK Garešnica
31
:
27
ŽRK Baranja
D.S.Š. Garešnica

06.04. 2.HRL
ŽRK Baranja
35
:
26
ŽRK Brod
N.S.D. Beli Manastir

13.04. 2.HRL
RK Podravka2 Lino
38
:
24
ŽRK Baranja
S.D. Fran Galović

28.04. 2.HRL
ŽRK Baranja
27
:
30
ŽRK 1234 Virovitica
N.S.D. Beli Manastir

Svi rezultati

  • 1.kolo (29./30. rujan)

    Baranja - Koka2 31:26

    Bjelovar2 - Zelina 30:25

    Đurđevac - 1234 Virovitica 17:25

    Đakovo - Podravka2 Lino 25:24

    Olimpija - Brod 17:19

    Multinorm Cerna - Garešnica 31:28

  • 2.kolo (06./07. listopad)

    Bjelovar2 - Baranja 36:15

    Zelina - Garešnica 29:21

    Brod - Multinorm Cerna 20:19

    Podravka2 Lino - Olimpija 31:18

    1234 Virovitica - Đakovo 30:22

    Koka2 - Đurđevac 26:25

  • 3.kolo (13./14. listopad)

    Baranja - Zelina 34:32

    Đurđevac - Bjelovar2 24:32

    Đakovo - Koka2 19:27

    Olimpija - 1234 Virovitica 27:36

    Multinorm Cerna - Podravka2 Lino 31:51

    Garešnica - Brod 35:30

  • 4.kolo (20./21. listopad)

    Baranja - Đurđevac 32:26

    Zelina - Brod 39:25

    1234 Virovitica - Multinorm Cerna 28:20

    Koka2 - Olimpija 29:16

    Bjelovar2 - Đakovo 29:15

    Podravka2 Lino - Garešnica 29:29

  • 5.kolo (27./28. listopad)

    Đakovo - Baranja 21:23

    Đurđevac - Zelina 28:24

    Olimpija - Bjelovar2 21:26

    Multinorm Cerna - Koka2 19:31

    Garešnica - 1234 Virovitica 25:31

    Brod - Podravka2 Lino 21:31

  • 6.kolo (03./04. studeni)

    Baranja - Olimpija 25:30

    Zelina - Podravka2 Lino 34:22

    1234 Virovitica - Brod 23:18

    Koka2 - Garešnica 29:26

    Bjelovar2 - Multinorm Cerna 36:17

    Đurđevac - Đakovo 30:25

  • 7.kolo (10./11. studeni)

    Multinorm Cerna - Baranja 20:30

    Đakovo - Zelina 18:23

    Olimpija - Đurđevac 23:27

    Garešnica - Bjelovar2 28:33

    Brod - Koka2 25:29

    Podravka2 Lino - 1234 Virovitica 20:30

  • 8.kolo (17./18. studeni)

    Baranja - Garešnica 28:27

    Zelina - 1234 Virovitica 33:32

    Koka2 - Podravka2 Lino 33:24

    Bjelovar2 - Brod 37:20

    Đurđevac - Multinorm Cerna 35:17

    Đakovo - Olimpija 25:22

  • 9.kolo (24./25. studeni)

    Brod - Baranja 24:35

    Olimpija - Zelina 22:33

    Garešnica - Đurđevac 27:36

    Podravka2 Lino - Bjelovar2 31:15

    Multinorm Cerna - Đakovo 11:19

    1234 Virovitica - Koka2 30:24

  • 10.kolo (01./02. prosinac)

    Baranja - Podravka2 Lino 27:28

    Zelina - Koka2 22:24

    Bjelovar2 - 1234 Virovitica 22:22

    Đurđevac - Brod 28:24

    Đakovo - Garešnica 26:23

    Olimpija - Multinorm Cerna 34:32

  • 11.kolo (08./09. prosinac)

    1234 Virovitica - Baranja 36:23

    Multinorm Cerna - Zelina ODG.

    Garešnica - Olimpija 29:25

    Brod - Đakovo 28:23

    Podravka2 Lino - Đurđevac 42:29

    Koka2 - Bjelovar2 15:24

  • 12.kolo (09./10. veljača)

    Koka2 - Baranja 29:30

    Zelina - Bjelovar2 27:24

    1234 Virovitica - Đurđevac 28:15

    Podravka2 Lino - Đakovo 43:31

    Brod - Olimpija 25:33

    Garešnica (Slobodno kolo)

  • 13.kolo (16./17. veljača)

    Baranja - Bjelovar2 20:24

    Garešnica - Zelina 23:23

    Brod (Slobodno kolo)

    Olimpija - Podravka2 Lino 40:45

    Đakovo - 1234 Virovitica 24:29

    Đurđevac - Koka2 26:31

  • 14.kolo (23./24. veljača)

    Zelina - Baranja 44:21

    Bjelovar2 - Đurđevac 28:19

    Koka2 - Đakovo 36:19

    1234 Virovitica - Olimpija 43:27

    Podravka2 Lino (Slobodno kolo)

    Brod - Garešnica 27:33

  • 15.kolo (02./03. ožujak)

    Đurđevac - Baranja 31:28

    Brod - Zelina 28:35

    1234 Virovitica (Slobodno kolo)

    Olimpija - Koka2 33:22

    Đakovo - Bjelovar2 23:31

    Garešnica - Podravka2 Lino 35:41

  • 16.kolo (09./10. ožujak)

    Baranja - Đakovo 27:24

    Zelina - Đurđevac 34:25

    Bjelovar2 - Olimpija 35:24

    Koka2 (Slobodno kolo)

    Podravka2 Lino - Brod 48:33

    1234 Virovitica - Garešnica 30:24

  • 17.kolo (16./17. ožujak)

    Olimpija - Baranja 27:29

    Podravka2 Lino - Zelina 39:43

    Brod - 1234 Virovitica 30:37

    Garešnica - Koka2 32:24

    Bjelovar2 (Slobodno kolo)

    Đakovo - Đurđevac 25:21

  • 18.kolo (23./24. ožujak)

    Baranja (Slobodno kolo)

    Zelina - Đakovo 34:19

    Đurđevac - Olimpija 24:31

    Bjelovar2 - Garešnica 34:19

    Koka2 - Brod 31:19

    1234 Virovitica - Podravka2 Lino 31:29

  • 19.kolo (30./31. ožujak)

    Garešnica - Baranja 31:27

    1234 Virovitica - Zelina 26:28

    Podravka2 Lino - Koka2 28:28

    Brod - Bjelovar2 23:34

    Đurđevac (Slobodno kolo)

    Olimpija - Đakovo 39:29

  • 20.kolo (06./07. travanj)

    Baranja - Brod 35:26

    Zelina - Olimpija 34:29

    Đurđevac - Garešnica 28:26

    Bjelovar2 - Podravka2 Lino 40:29

    Đakovo (Slobodno kolo)

    Koka2 - 1234 Virovitica 24:34

  • 21.kolo (13./14. travanj)

    Podravka2 Lino - Baranja 38:24

    Koka2 - Zelina 29:30

    1234 Virovitica - Bjelovar2 28:27

    Brod - Đurđevac 24:33

    Garešnica - Đakovo 28:24

    Olimpija (Slobodno kolo)

  • 22.kolo (27./28. travanj)

    Baranja - 1234 Virovitica 27:30

    Zelina (Slobodno kolo)

    Olimpija - Garešnica 40:34

    Đakovo - Brod 26:27

    Đurđevac - Podravka2 Lino 25:42

    Bjelovar2 - Koka2 28:23